SeniorService     seniorsrvc@gmail.com     +48 692175298

Usługi firmy SeniorService powstały w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na opiekę nad osobami starszymi oraz pomoc w prowadzeniu gospodarstw domowych. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie zapewniając zawsze legalne zatrudnienie oraz sprawdzone miejsca pracy. Nasza firma od dawna służy swoim wsparciem zatrudniając wykwalifikowany personel zarówno w domach prywatnych jak i placówkach medycznych.
 

SeniorService to: opieka nad senioraminiezbędna pomoc w prowadzeniu gospodarstw domowych. SeniorService to również rekrutacja wykwalifikowanego personelu medycznego.


Zapewniamy kompleksową obsługę dla osób starających się o pracę oraz wsparcie i pomoc przez cały okres zatrudnienia. Nasza firma nastawiona jest na przede wszystkim na dobro pracowników oraz zapewnienie naszym kandydatom fachowej i kompleksowej obsługi. Naszym celem jest dbanie o indywidualne potrzeby Klienta oraz zadowolenie z pracy naszych pracowników.

Zapraszamy do współpracy!

Copyright ©  www.seniorservice.com.pl - SeniorService - opieka dla osób starszych i chorych w Niemczech,  wykonanie: strony internetowe